Akpa Kimya Plastik Endüstrisi Birliği Derneği Üyesi

Akpa Kimya Plastik Endüstrisi Birliği Derneği Üyesi

Akpa Kimya, Global çapta faaliyette olan ve birçok farklı sektörden dünya devlerinin bir araya gelerek oluşturduğu Plastik Endüstrisi Birliği’ne üyeliğini gerçekleştirmiştir. Plastik sektöründeki tüm tedarik zincirini destekleyen ve ticari bir platformda çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilen bu dernekte Akpa Kimya da ürünleri ve de sunduğu çözüm önerileri ile dünya devi firmaların ihtiyaçlarına cevap verecektir. PPC derneğine üyeliği ile Akpa Kimya plastik sektöründe küresel olarak daha rekabetçi hale gelerek global markalar ile hem işbirliğini arttıracak hem de rekabeti daha da güçlü hale getirecektir.

Akpa Kimya, hem ülkemiz için hem de küresel ticarette sürdürülebilirliği arttırmaya odaklanmıştır. Yeryüzündeki kıt kaynakların maksimum fayda ile daha verimli kullanılacağını aynı zamanda faaliyetlerini sürdürürken doğaya verdiği önem ile de hedeflerine ulaşacaktır. Plastik sanayisinde teknoloji odaklı inovatif çözümlerle hayatın içinde olan plastik algılarını değiştirerek hayata daha kolay daha efektif çözümler ile ticari büyümeyi de sağlamak amacıyla ihtiyaçlara cevap verecektir.

Markamız, PPC Derneğinin düzenleyeceği organizasyonda çeşitli etkinliklere katılarak global iş birlikleri sağlayacak ve küresel dünyada marka algımızı daha fazla yaratacağız. Bu organizasyonlar arasında web seminerleri, ulusal etkinlikler, toplantılar, fuarlar, konferanslar düzenlenmektedir.