AKPA Kimya 25. Yıl Mesajı

AKPA Kimya 25. Yıl Mesajı

25 yıl önce temellerini attığımız AKPA Kimya, bugün dünyanın 75’ten fazla ülkesine ihracat yapan, kimya alanında sektörünün öncü markası konumundadır.  Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız yatırımlarla hem ülkemize hem de bulunduğumuz ülkelere istihdam sağlamaktayız, geliştirdiğimiz ürünlerimizle yaşamın her alanında insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler üretilmesine yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Çeyrek asırdır yerelden globale olan yolculuğumuzda gerek çalışanlarımız gerekse paydaşlarımızla büyük ve güçlü bir aileyiz. En büyük güç kaynağımız ise ülkemize olan sevgimiz ve kıymetli ülkemizin adını tüm dünyada gururla duyurmak amacıyla dünya markası olma yolunda attığımız emin adımlar. Bu kapsamda 25 yıldır yorulmak nedir bilmeden çalışarak yaptığımız yatırımlar geleceğimizi şekillendirecek değişim dalgasının başlangıçtır. Ülkemiz ve dünya adına yapmamız gereken çok şey olduğuna inanıyor, bu nedenle çeyrek asırda geldiğimiz bu yeri tamamlanmış bir hedef olarak değil, daha büyük başarılarımızın başlangıcı olarak görüyoruz.

Ürünlerimizle dünyadaki her bir birey için fayda sağlamaya, bilim ve teknik, eğitim, sosyal sorumluluk, sponsorluk alanlarındaki çalışmalarımıza, sürdürülebilir bir dünya yaratmak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Bu zorlu yolculuğumuzda yanımızda olan değerli çalışanlarımıza ve tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 

AKPA Kimya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü

Kemal Darcan