AKPA Chemicals US Laboratuvar Kurulumu Tamamlandı

AKPA Chemicals US Laboratuvar Kurulumu Tamamlandı

AKPA Kimya, Amerika Birleşik Devletleri’nde, Tam Teşekküllü İlk Laboratuvarının Kurulumunu Tamamladı

 

AKPA Kimya olarak kurulduğumuz günden itibaren bilim ve teknoloji alanına yatırımlar yapıyor, bilimsel çalışmaların gelişmesi ve ülkemizin adını dünyaya gururla duyurma amacıyla yatırımlarımıza her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. 

 

25. yılımızda globalde yerel olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel ürünler üreterek en iyi hizmeti verebilmek için Guney Karolina’da yerleşik AKPA US tesisimizde son teknoloji ekipmanlara sahip laboratuvarımızın kurulumunu gerçekleştirdiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Kuzey Amerika’daki yeni laboratuvarımızla, yalnıza kalite kontrol ve uygulama testleri yapmakla kalmayacak aynı zamanda müşterilerimizin özel isteklerine uygun ürün geliştirerek ürün taleplerine hızla yanıt verebileceğiz. Tesisimiz, iş ortaklarımızın teknik açıdan beklentilerini sağlayarak Kuzey Amerika’da büyüme stratejimizin temellerini sağlamlaştıracaktır. Yüksek kaliteli ürünlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edecek, bilim ve teknoloji alanındaki araştırma, geliştirme çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz.