Industry News

In order to meet customer requirements, AKPA Kimya has focused on R & D investments in high-tech laboratories. In 2017, the R & D Center established the Environmental Laboratory in 2018. In addition, it cooperates with universities and carries out joint projects.

JEC World 2022 de bizi ziyaret edin.

Akpa Kimya olarak, 3-5 Mayıs tarihleri arasında Pairs-Nord Villepinte, Fransada gerçekleşecek JEC WORLD The Leading International Composites Show da yer alan standımıza sizleri belkiyoruz.

Yeniden Yeşerteceğiz!

Kaybettiğimiz ormanlarımızı yeniden yeşertmek için @temavakfi ‘nın kampanyasına destek veriyoruz. Akpa Kimya olarak her çalışanımız ve ailesi adına 4 fidan dikiyoruz. Tüm marka dostlarımızı ve sektörümüzü de bu görevde el ele olabilmek için bu bağış kampanyasına davet ediyoruz. #YenidenYeşerteceğiz #temavakfı #yaşamı

Rusya bayimiz Mega-Plast’ı ağırlamaktan mutluluk duyduk.

Rusya bayimiz Mega-Plast’ı ağırlamaktan mutluluk duyduk. İstanbul merkez ofisimizde gerçekleşen toplantı sonrası, Tekirdağ’da bulunan üretim tesislerimizi gezerek, ürünlerimiz hakkında daha yakından bilgi edindiler. Ziyaret ve ilgilerinden dolayı tüm Mega-Plast ailesine teşekkür ederiz.

Akpa Kimyanın Turquality Başarısı

Firmamızın dünya pazarında markalaşması ve rekabet kalitemizi arttırmak bu amaçla da kurumsallaşma çalışmalarına yön vermek için başvurduğumuz Turquality denetim sonucumuz açıklanmıştır.